بهترین جراح زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

برخی از افراد از ظاهر بینی خود بسیار ناراضی می باشند و برای رفع این مشکل تصمیم به جراحی بینی خود می گیرند در واقع در جراحی بینی شکل گیری مجدد غضروف و استخوان بینی برای رسیدن به ظاهر و شکل مورد نظر صورت می گیرد.انتخاب جراح با تجربه در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار می باشد و در صورتی که این جراحی با مشاوره و همراهی یک جراح بینی متبحر انجام شود می توان از این جراحی بهترین نتیجه را دریافت کرد و بسیاری از عوارض احتمالی مانند افتادگی نوک بینی، کجی بینی، قوز بینی، بزرگ بودن حفره های بینی را به حداقل رساند. در جراحی زیبایی بینی باید توجه کرد که بینی پس از جراحی با فرم صورت و سایر اجزای دیگر صورت تناسب کافی داشته باشد و تناسب چهره پس از این جراحی حفظ شود.

جهت تماس با دکتر راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید . 10-22882609

افرادی که خواستار جراحی زیبایی بینی می باشند بهتر است در این زمینه اطلاعاتی را کسب نمایند تا با آگاهی کامل اقدام به انجام این کار نمایند.

برای مشاهده فیلم کلیک کنید

انواع بینی

بینی ها با توجه به نوع پوست و میزان غضروف به دو نوع بینی گوشتی و استخوانی تقسیم می شوند. بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و غضروف ضعیفی می باشند و ظاهر این نوع از بینی ها بسیار بزرگ می باشد اصولا جراحی این نوع بینی ها بدلیل داشتن پوست ضخیم نسبت به جراحی بینی های استخوانی کمی دشوار تر می باشد. بینی های استخوانی دارای پوست نازک و غضروف زیاد می باشند این نوع از بینی ها استخوان سفت و غضروف های بسیار محکمی دارند در برخی موارد پل برآمده به شکل منحنی بروی این نوع از بینی ها مشاهده می شود. قبل از انجام جراحی بینی در زمان مشاوره جراح بینی باتوجه به نوع پوست و میزان استحکام غضروف نوع بینی شمارا تشخیص می دهد و در این زمینه مشاوره های لازم را دراختیار شما عزیزان قرار می دهد.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی عملکردی بینی

کم و بیش دیده می شود افرادی که به مطب یا بیمارستان مراجعه می کنند و سوراخ های بینیشان کاملاً بسته شده به دنبال یه درمانی برای نجات از وضعیتی که قرار دارند می گردند .

هدف از جراحی زیبایی عملکردی این است که این مشکلات برای بیماران ایجاد نشود. بینی در درجه ی اول عضوی است که هوا را به دستگاه تنفسی عبور می دهد دریچه ای است که این هوا وارد بدن می شود یا می توان گفت اولین فیلتر آلاینده های هوا است .بینی نقش مهمی در تکلم دارد و مساله ی مهم تر نقش مهمی در عملکرد بویایی دارد .بنابراین همان طور که می دانید بینی وظیفه ی این عملکرد های مهم را دارد و ما باید حین جراحی زیبایی بینی به این عملکردها احترام بگذاریم و هدف از جراحی زیبایی عملکردی حفظ کارکردهای بینی است تا مبادا بیمار مشکل تلفظی پیدا کند .

بیماری که بینیش گرفته مشکلاتی برایش ایجاد می شود اعم از

  • بی خوابی
  • مشکلات آپنه انسدادی
  • خشکی دهان
  • کلافگی
  • عصبی بودن
  • همین طور اختلالات می تواند در تعامل و واکنش در جامعه دچار مشکل کند.

این مشکلات دیده نمی شوند اما می توانند در خیلی از وقت ها جدی شوند و موجب دردسر شوند.

روش های جراحی بینی

جراحی بینی به دو روش جراحی باز و بسته انجام می شود که انتخاب این روش های برا ی جراحی بینی بستگی به نظر جراح دارد. زیرا ممکن است شکل و مشکلات یک بینی بسیار اندک باشد که با استفاده از روش بسته قابل اصلاح و تغییر باشد و ممکن است مشکلات ظاهری یک بینی بسیار زیاد باشد که برای اصلاح آن نیاز به جراحی باز باشد.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی به روش بسته: در این نوع از جراحی برای ایجاد تغییرات در بینی و اصلاح فرم آن برش ها در داخل بینی داده می شود و پوست بینی از اسکلت استخوانی خود جدا می شود و با استفاده از یک وسیله مخصوص به سمت بالا کشیده می شود و نگه داشته می شود و جراح تغییرات مود نیاز را بروی بینی انجام می دهد. جراحی بینی به روش بسته برای بینی هایی که نیاز به تغییرات زیادی ندارند مناسب می باشد تورم و کبودی در جراحی بینی به روش بسته بسیار کم مشاهده می شود.

جراحی بینی به روش باز: این نوع از جراحی برای بینی هایی که نیاز به تغییرات اساسی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در جراحی بینی به روش باز در ابتدا بروی قسمت باریک بین دو بینی توسط جراح برشی ایجاد می شود تا بتوان پوست بینی را بطور کامل بلند کرد تا جراح به اجزای داخل بینی دسترسی راحت داشته باشد. در جراحی بینی به روش باز دید جراح بیشتر است و تغییرات لازم بروی بینی ایجاد می شود. در این روش پس از جراحی تورم و کبودی بیشتری مشاهده می شود.

جراحی بینی گوشتی

برخی از افراد بر این باورند که جراحی بینی های گوشتی بسیار دشوار می باشد و بینی پس از جراحی دچار افتادگی می شود در صورتی که جراحی بینی گوشتی توسط جراح با تجربه بصورت کاملا تخصص و متبحرانه انجام شود و پایه غضروفی خوبی گذاشته شود هرگز دچار افتادگی نخواهد شد. در جراحی بینی گوشتی بدلیل اینکه این نوع از بینی ها دارای غضروف کمی می باشند جراح در حین جراحی باید تقویت غضروف انجام دهد. افرادی که بینی های گوشتی دارند و قصد جراحی بینی خود را دارند باید انتظارات واقع بینانه ای از این جراحی داشته باشند زیرا نتیجه جراحی بینی های گوشتی بدلیل داشتن پوست ضخیم مانند بینی های استخوانی خیلی به بینی های عروسکی و فانتزی تبدیل نمی شوند. در جراحی بینی های گوشتی بدلیل پوست ضخیمی که این نوع از بینی ها دارند ظرافت کاری هایی که جراح بینی در حین جراحی بروی بینی ایجاد می کند به طور کامل قابل مشاهده نمی باشد. بینی های گوشتی پس از جراحی نسبت به بینی های استخوانی به زمان بیشتری برای جا افتادگی بینی نیاز دارند.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی استخوانی

افرادی که دارای بینی های استخوانی می باشند می توانند از جراح خود تقاظای یک بینی عروسکی و فانتزی کنند زیرا بینی های استخوانی بدلیل داشتن پوست نازک و غضروف زیاد بعد از جراحی به خوبی فرم خواهند گرفت و نتیجه جراحی این نوع از بینی ها بسیار ایده آل و زیبا خواهد شد. عمل جراحی بروی بینی های استخوانی ممکن است با تغییرات چشمگیری همراه باشد در جراحی بینی استخوانی جراح بینی به اصلاح معایب و رفع قوز بینی و صاف نمودن آن می پردازد. در جراحی بینی های استخوانی علاوه بر رفع قوز بینی تقویت بافت های باقی مانده در صورت نیاز باید انجام شود تا بینی از استحکام کافی برخوردار باشد. تغییرات و ظرافت کاری هایی که جراح بینی بروی بینی های استخوانی ایجاد می کند بدلیل داشتن پوست نازک بینی پس از جراحی به خوبی قابل مشاهده می باشد.

جراحی ترمیمی بینی

برخی از افراد پس از جراحی بینی از نتیجه جراحی بینی خود ناراضی می باشند و تصمیم به جراحی ترمیمی بینی خود می گیرند. جراحی ترمیمی بینی می تواند برخی از نواقص و مشکلاتی را که در جراحی بینی اولیه بوجود آمده است را برطرف کند.

همچنین برخی از افراد پس از جراحی بینی خود با مشکلات تنفسی روبرو می شوند و نمی توانند به راحتی نفس بکشند جراحی ترمیمی بینی علاوه بر رفع مشکلات ظاهری بینی می تواند مشکلات تنفسی که ناشی از جراحی بینی اولیه می باشد را برطرف سازد. جراحی ترمیمی بینی کمی دشوار می باشد و حتما باید زیر نظر جراح بینی با سابقه و متبحر انجام گیرد.

پرسش و پاسخ

بینی من ضربه خورده و انحراف پیدا کرده و سوراخ های بینیم خیلی کوچک است می خواهم عمل کنم اما می ترسم که سوراخ های بینیم جمع تر نشه آیا راه حلی است؟

بله نیاز است شما معاینه شوید تا بتوانیم اطلاعات دقیق تر بدهیم

سلام خسته نباشید .من 16 روزه بینیمو عمل کردن تا الان درد نداشتم اما چند روز به شدت درد دارم نمی دونم باید چیکار کنم امکان داره از داخل اتفاقی برای بخیه ها افتاده باشد ؟ تنفس که می کنم به شدت می سوزد ؟

طبیعی است بهتر است استامینوفن مصرف کنید .

سلام دکتر جان من تازه عمل کردن می خواستم بدونم تا چه زمانی باید طاق باز بخوابم ؟

سلام تا حدود یک یک الی دو هفته

سلام آقای دکتر من نفسم بالا نمیومد رفتم دکتر که متوجه شدم تیغه بینیم کجه و با عود کردن سینوزیتم راه نفسم گرفته میشه آیا می شود بدون نیاز به جراحی زیبایی بینی  درمان شود ؟

بله برای شما فقط جراحی انحراف بینی انجام می شود .

سلام آقای دکتر بعد از حمام در صورتی که چسب بینی خیس شود آیا مانعی دارد ؟

بله حتماً نیاز است چسب بینی شما تعویض شود .

سلام دکتر جان بینی من حدود 8 ماه عمل کردم استخوان بینیم خیلی سفته فکر نمی کنم بیش تر از انی ورم بینیم بخوابه آیا نیاز است ترمیم بینی انجام بدهم ؟

شما باید تا 1/5 صبر کنید و بعد معاینه شوید خیلی زود است که بخواهید ترمیم بینی انجام بدهید .بهتر است مرتب چسب بزنید.

سلام آقای دکتر من حدود 6 ماه عمل بینی انجام دادم می خواستم بدونم چه زمانی می توانم از عینک آفتابی استفاده کنم ؟

حدود یک سال

سلام دکتر جان من حدود 45 روز است که پیش یه دکتر دیگه جراحی کردم ولی سوراخ های بینیم تا به تاس یکیش بزرگ تره و جای بخیش باهم فرق دارده آیا می توان درمان کرد ؟

سلام 45 روز خیلی زوده شما باید صبر کنید تا ورم به صورت کامل بخوابه و در آخر می توان لیزر انجام داد .

سایر خدمات دکتر راستکاری بهترین جراح بینی عبارتست از :

عمل بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک

با تشکر مدیریت سایت دکتر مسعود راستکاری جراح پلاستیک بینی و صورت .

راه های ارتباطی

ایران ، تهران ، پاسداران ، بین نیستان دوم و سوم، ساختمان نیستان، ط ۲، واحد۲۱

 22882609-10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 9 =